Nadcházející Semináře - Eventy

14-17.8.2019 
Posvátné ženské probuzení

Milovaná ženo, sestro, matko, babičko, lidská bytost, vzácná duše
ONA nás volá domů, cítíme to, slyšíme to, víme to v našem jádru…

Říká: “Milované dítě Miluji tě a čekám na tebe”.

                        JE ČAS. NYNÍ.
JSEM TADY.  PAMATUJI SI.  CÍTÍM.
                          ZNÁM TĚ

ZVU TĚ K PROBUZENÍ PRASTARÉ MOUDROSTI UVNITŘ NÁS SAMOTNÝCH A BÝT JEJÍM ZTĚLESNĚNÍM MILOSTI, JEJÍ LÁSKOU, JEJÍ RADOSTÍ, JEJÍ SILOU, ODVAHOU A SOUCITNÝM NEBOJÁCNÝM LASKAVÝM SRDCEM … VŠE,  CO JE NÁM PŘIROZENĚ VLASTNÍ. 

        SESTRY JE ČAS ZPÍVAT VAŠI PÍSEŇ 
           PÍSEŇ  VAŠEHO LŮNA-SRDCE
         VÍTE JESTLI TOHLE VOLÁNÍ JE

                           PRO TEBE

Během tohoto čtyřdenního prožitkového ženského semináře využijeme POSVÁTNOU O CEREMONII OHNĚ k tomu, abychom nabídli a vypustili příběhy o sobě, o našem ženství, sesterství a ženském projevení, který nám již neslouží.  Vytvoříme posvátný prostor, kde je vše uvítáno, může být viděno a nechano projít od strachu, viny, hanby, frustrace, hněvu, smutku, zármutku k radosti, extáze, blaženosti … k velkému smíchu.

 Sobotní odpoledne a večer skončíme s GOD-GODDESS Kristem / Magdaleninou Ceremonií v posvátném kamenném kruhu se ZVUKOVOU LÁZNÍ KŘIŠŤÁLOVOU MÍSOU BOŽSKÉ LÁSKY A INICIACE NA CESTĚ SRDCE ❤️🌹🙏

 Ubytujeme se v luxusním a historickém Penzionu Habánský Dvůr v Dolních Věstonicích, kde se nachází starobylé archeologické naleziště Věstonické Venuše.

 http://www.husiplacek.cz/ubytovani/habánský-dům

S láskou nám bude vařit nevařit úžasná kuchařka Petra Krejčí zakladatelka Mykitchen https://www.my-kitchen.cz raw a vařené veganské jídla nejméně třikrát denně s lahodnymi deserty, smoothie a superfoods.

 Můžete si vybrat ze dvou investic :

 1) 8880 Kč / 344 € All inclusive sdílená manželská postel 

 2) 9990 Kč / 390 € All inclusive s jednolůžkem

 Kdy: 14.8 2019, 16:00
 Do: 17.8.  2019, 20:00

Napište pro přihlášení nebo pro více informací na support@lucieaujeska.com

Web: www.lucieaujeska.com

 S láskou, úctou a vděčností,

 Lucie a tým 🙏🌹Otevřeme prostor pro AKTIVACI BOHYNĚ s podporou Isis, Matky Marie a Marie Magdaleny pro vaše rozpomenutí, probuzení kódů a moudrosti ve vás, pro vaše uzdravení, spojení a podporu z vašeho vyššího Já.

Použijeme ŽENSKÉ CVIČENÍ A PRÁCI S ENERGII, ke kultivovaci Prany / Qi / Životní síly, abychom ji mohli volně nechat protékat každou buňkou našeho těla a byli schopni ji udržet pro naše zářivé zdraví, hormonální rovnováhu, výživu našich orgánů a pocitu klidu, bezpečí a spojení v toku života.

Budeme probouzet vlastní inteligenci našeho těla a prvotní divoké síly v nás s PRASTARÉ RITUÁLY TĚLA pro SEBE LÁSKOU, SÍLU A JASNOST.

SPOJÍME SE v kruhu života, v kruhu SESTERSTVÍ, a budeme zpívat a tančit píseň našeho srdce s podporou KAKAOVÉ CEREMONIE k otevření našich srdcí abychom cítili, poznali a prožívali společenství, sounáležitost a spolutvoření.

Budeme inspirováni UČENÍM RŮŽE o moudrosti našeho menstruačního cyklu, posvátné sexuality, smyslnosti, péče o sebe a k jídlu pro bohyni.