Nadcházející Semináře - Eventy

Cesta krajinou ženy
12.12. - 15.12. 2019

Srdečně Vás Ženy zvu na intimní seminář s individuálním přístupem a péčí v malé skupince ŽEN.  Program bude zaměřený na hluboké uvolnění, spočinutí, spojení a regeneraci těla, mysli i duše ve formě tělových ceremonií, očištění a požehnání lůna, spojení se ženskou linií a otevření se životu

Použijeme ŽENSKY ZAMĚŘENOU YOGOVOU PRAXI A PRÁCI S ENERGII, ke kultivovaci Prany / Qi / Životní síly, abychom ji mohli volně nechat protékat každou buňkou našeho těla a byli schopni ji udržet pro naše zářivé zdraví, hormonální rovnováhu, výživu našich orgánů a pocitu klidu, bezpečí a spojení v toku života.  

Ve vedeném léčivém kruhu žen si dopřejeme BÝT VIDĚNÉ, SLYŠENÉ A PODPOŘENÉ V MOUDROSTI V NÁS SAMOTNÝCH vedené k vlastnímu zvědomění, pochopení a přijmutí. Budeme se věnovat TÉMATŮM, které vnesete do kruhu svojí přitomností tak, abychom vše mohly proměnit ve výživnou půdu pro KVANTOVÝ VSTUP DO ROKU 2020 MISTROVSKOU BRANOU 12/12/12  Otevřeme prostor pro přímé TRANSMISE A AKTIVACI BOHYNĚ Isis, Matky Marie a Máří Magdaleny pro vaše rozpomenutí, probuzení kódů a moudrosti ve vás, pro vaše uzdravení, spojení a podporu z vašeho vyššího Já.   Budeme se věnovat POSVÁTNÉ SEXUALITĚ a smyslnosti k prohloubení spojení sama se sebou a kultivací životní energie vedouci k naplněnosti, spokojenosti a tvořivosti.  

Skrze VEDENÉ MEDITACE budeme harmonizovat a vylaďovat energetická centra k dobře fungujícímu imunitnímu systému a sebeléčebné schopnosti těla, kterou podpoříme i ZVUKOVOU LÁZNÍ KŘIŠŤÁLOVOU MÍSOU BOŽSKÉ LÁSKY A MATKY MARIE.  SPOJÍME SE v kruhu života, v kruhu Žen a s podporou KAKAOVÉ CEREMONIE, tance, zpěvu si budeme v otevření našich srdcí přitahovat a napojovat se v poly jednoty a zázraků na reality Sebe Sama, kterou si přejeme Žít a tvořit v různých oblastech Života.   

 

Ubytujeme se v krásném a historickém Penzionu Husa v Mikulově, který budeme mít celý pro sebe. Navšťívíme silová místa Svatého Kopečku, Kočičí Skály, Turoldu, Klentnického kamenného kruhu. Vše samozdřejmně záleží na počasí.   

Celým programem Vás provede Lucie Aujeská, průvodkyně žen, ceremonialistka, lektorka v oblasti sexuality, jogínka a žena s tvořivým duchem. Zakladatelka Vitalvibe, retreatů na Bali Yourelife a brněnských komunitních setkání Vegeparty.   

Vaše investice : 8800 Kč a pro studentky či maminky na mateřské 6600 Kč  

All inclusive včetně ubytování ve sdílených pokojích pro 2 – 4 ženy, 3x denně veganská a raw strava se superfoods, bylinkama a kakaem, pomůcky, ranní praxe, celý program s terapeuticko-léčivou a průvodcovskou individuální péčí a podporou holistickým přístupem, propojující body-mind-spirit   

Kdy: 12.12. 2019, 16:00 Do: 15.12. 2019, 15:00  

Napište pro přihlášení nebo pro více informací na support@lucieaujeska.com 

 S láskou, úctou a vděčností,   Lucie