Nadcházející Semináře - Eventy


Posvátné Ženské Probuzení Branou 11.11.
8-11.11.2019 

Srdečně Vás Ženy zvu na INTIMNÍ SEMINÁŘ s individuálním přístupem a péčí v malé skupince ŽEN s tématem KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY a AKTIVACE BRANOU 11.11.

Během tohoto čtyřdenního prožitkového ženského semináře využijeme POSVÁTNOU CEREMONII OHNĚ k tomu, abychom nabídli a odevzdaly příběhy, otisky, energetické vazby, které už nám nejsou prospěšné plně se přijmuli a dovolili si cítit v prožitku. Vytvoříme posvátný prostor, kde je vše uvítáno, může být viděno a necháno projít od strachu, viny, hanby, frustrace, hněvu, smutku, zármutku, zradě k radosti, extázi, blaženosti … k velkému smíchu až ke klidu a vnitřnímu míru.

Program bude zaměřený na hluboké uvolnění, spočinutí, spojení, očistu a regeneraci těla, mysli i duše ve formě TĚLOVÝCH CEREMONIÍ, očištění a požehnání lůna, spojení se ženskou linií. Použijeme ŽENSKÉ CVIČENÍ  A PRÁCI S ENERGII, ke kultivovaci Prany / Qi / Životní síly, abychom ji mohli volně nechat protékat každou buňkou našeho těla a byli schopni ji udržet pro naše zářivé zdraví, hormonální rovnováhu, výživu našich orgánů a pocitu klidu, bezpečí a spojení v toku života.

Ve vedeném léčivém kruhu žen si dopřejeme BÝT VIDĚNÉ, SLYŠENÉ A PODPOŘENÉ V MOUDROSTI V NÁS SAMOTNÝCH vedené k vlastnímu zvědomění, pochopení a přijmutí. Budeme se věnovat TÉMATŮM, které vnesete do kruhu svojí přitomností tak, abychom vše mohly proměnit ve výživnou půdu pro KVANTOVÝ VSTUP DO NOVÉHO MISTROVSKOU BRANOU 11.11.

Otevřeme prostor pro AKTIVACI BOHYNĚ s podporou Isis, Matky Marie a Marie Magdaleny pro vaše rozpomenutí, probuzení kódů a moudrosti ve vás, pro vaše uzdravení, spojení a podporu z vašeho vyššího Já.

Skrze VEDENÉ MEDITACE budeme aktivovat, harmonizovat a vylaďovat energetická centra k dobře fungujícímu imunitnímu systému, otevření našich darů a sebeléčebné schopnosti těla, kterou podpoříme i ZVUKOVOU LÁZNÍ KŘIŠŤÁLOVOU MÍSOU BOŽSKÉ LÁSKY A MATKY MARIE.

SPOJÍME SE v kruhu života, v kruhu Žen a s podporou KAKAOVÉ CEREMONIE, tance, zpěvu si budeme v otevření našich srdcí přitahovat a napojovat se v poly zázraků na reality Sebe Sama, kterou si přejeme Žít a tvořit v různých oblastech Života. 

Pondělní dopoledne až do odjezdu bude zaměřeno na aktivaci v portálu 11.11. v posvátném kamenném Klentnickém kruhu A INICIACE NA CESTĚ SRDCE A ZNOVUZROZENÍ 

 

Ubytujeme se v krásném a historickém Penzionu Husa v Mikulově, který budeme mít celý pro sebe. Navšťívíme silová místa Svatého Kopečku, Kočičí Skály, Jeskyně na Turoldu, Klentnického kamenného kruhu. Vše samozdřejmně záleží na počasí. 

Celým programem Vás provede Lucie Aujeská https://www.lucieaujeska.com/, průvodkyně, ceremonialistka, mystická šamanka, lektorka v oblasti sexuality, jogínka a žena s tvořivým duchem. Zakladatelka Vitalvibe https://www.vitalvibe.eu/cs/?affid=11993 , retreatů na Bali http://yourelife.cz/ a brněnských komunitních setkání Vegeparty. 

Vaše investice :

6600 Kč / pokud některá potřebujete finanční lastminute podporu napište mě

All inclusive včetně ubytování v pokojích pro dvě na velké manželské posteli, 3x denně veganská strava plus svačiny se superfoods, bylinkama a kakaem, pomůcky, ranní praxe, celý program s terapeuticko-léčivou a průvodcovskou individuální péčí a podporou holistickým přístupem propojující body-mind-spirit 

Kdy: 8.11. 2019, 17:00

Do: 11.11. 2019, 15:00

Napište pro přihlášení nebo pro více informací na support@lucieaujeska.com

Web: www.lucieaujeska.com