Secret Ceres

2440 Kč

Určeno pro ženy

Secret Ceres

I když byl Secret Ceres původně vynalezen k zúžení a pročištění vagíny, po mnoho století byl používán asijskými ženami k zachování i omlazení pohlavních orgánů a zvýšení libida. Díky svému unikátnímu složení, zpracování a synergické spolupráci vybraných bylinných složek a minerálů zužuje Secret Ceres vagínu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženského organismu. 

Secret Ceres podporuje zdravou a vyváženou intimní mikroflóru a přispívá k větší intenzitě vzrušení při pohlavním styku. Rozsáhlé účinky Secret Ceres zlepšují celkovou pohodu ženy, zvyšují její libido i atraktivitu.

Video zdarma

Zajímá vás o Secret Ceres víc? 

.
Secret Ceres

Složení

♦   Alunit

♦   Bazalka posvátná semeno (Ocimum Sanctum)

♦   Marhaník granátový semeno

♦   Slupka plodu (Punica granatum)

♦   Kaolin

♦   Eurycoma longifolia

♦   Scaphium affinis Pierre

♦   Pelyněk roční kořen (Artemesia annua)

♦   Kurkuma žlutokořenná kořen (Curcuma xanthorrhiza rhizoma)

♦   Artézská pramenitá voda

♦   Pepřovník betelový list a semeno (Piperis folium)

Secret Ceres

Hlavní ingredience

Alunit

Alunit byl používán ve starověké čínské a egyptské kultuře k léčení krystaly a k omezení tělesného pachu. Souvisel se srdeční čakrou, ačkoli je častěji spojován se sakrální a kořenovou čakrou. Metafyzické vlastnosti alunitu mohou pomoci vyrovnávat jin a jang, fyzické a emocionální energie, tím, že přinesou nevyváženým a dysfunkčním energiím harmonii. Umístíte-li alunit do rohu místnosti, bude vyrovnávat energie v celém prostoru. Alunit vznikal před miliony let a nachází se v mělkých částech oceánu. Také bývá nazýván „hvězdný krystal“. Díky svému jasnému a blýskavému odrazu pod vodou se dá najít za úplňku a poté oddělit od vnějších vrstev vápenitých hornin, které ho obklopují.

Marhanit

Marhaník granátový (Punica granatum) je prastarý západoasijský kultivar s velkým mytologickým a náboženským významem (je zmíněn v Pentateuchu – nejstarší části Starého Zákona). Tisíce let byl uctíván po celém světě pro své cenné vlastnosti. Nejstarší zmínka byla nalezena na mezopotámské obřadní váze ze 4. tisíciletí před Kristem v chrámu zasvěceném Astartě, předchůdkyni Eset, Afrodity a Venuše.

Už v období Antiky byl jeho plod, granátové jablko, považován nejen za ovoce lásky a vášně, ale i za silné afrodiziakum, což bylo znamení bohyň lásky – Astarty – Eset – Afrodity – Venuše. V mnoha kulturách po celém světě představuje granátové jablko původní symbol všestrannosti v harmonii stejně jako smyslné lásky, vášně, potence a plodnosti. Je považován za nejstarší průběžně pěstovaný ovocný strom. Za jeho původní místo výskytu se považuje Asie a může se dožít i několika set let. Jeho šťáva je velice bohatá na vitamíny a účinkuje jako změkčovač díky obsahu proteolytických enzymů. Jeho slupka a kůra kořene mají stmelující efekt a jsou také známé pro své hemostatické, čistící, antibakteriální, antifungální a regenerující vlastnosti. Olej ze semínek granátového jablka obsahuje nejen steroidní estrogen v nejvyšší známé koncentraci v rámci všech botanických druhů, ale také plnou škálu nesteroidních fytoestrogenů.

Vaginální aplikace

Letmo navlhčete Secret Ceres vodou pokojové teploty a vložte do vodou omyté vagíny tak, abyste konec tyčinky stále držela mezi palcem a ukazováčkem. Vyvarujte se styku Secret Ceres se stydkými pysky.

Nechte působit 30-90 vteřin. Pokud cítíte, že se Secret Ceres “přisává” k vaginálním stěnám, každých 15 vteřin ho pootočte.

Jak s produktem zacházet po aplikaci?

Po aplikaci opláchněte Secret Ceres pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu. Po několika minutách můžete zaznamenat stahující účinek. Za dobu 24-48 h dojde ke sloupnutí staré sliznice, jež může odcházet po menších či větších bílých kouscích nebo jako jedna velká kulička.

Při sprchování poté vagínu vypláchněte vodou a krouživým pohybem prstů uvnitř zkontrolujte, že ve vagíně nezůstaly žádné zbytky staré sliznice. Nepoužívejte žádné mycí prostředky, které by opět narušily pH vagíny a mohly by alergicky reagovat se Secret Ceres.

Pokud zaznamenáte pocity pálení, které značí nastávající ozdravný proces, aplikujte Secret Ceres po dobu, která je snesitelná. Ke zmírnění projevů pálení lze použít kokosový olej v bio kvalitě. Po několika aplikacích a nastolení rovnováhy mikrobiálního prostředí ve vagíně se již tyto příznaky neobjeví. Pokud pocity silného pálení stále přetrvávají i po třetí aplikaci, přestaňte Secret Ceres na měsíc používat a poté začněte znovu s minimální dobou aplikace, např. 10 vteřin. Secret Ceres doporučujeme užívat 1-2krát týdně dle délky regeneračního procesu. Znovu aplikujte vždy až po sloupnutí předchozí masky. Při tomto pravidelném používání vydrží tyčinka cca 6-12 měsíců. V rámci prevence je možné používání 1krát za měsíc. Neaplikujte při menstruaci a v šestinedělí.

Vnější aplikace

Pro aplikaci na větší část pokožky (např. strie) nebo jako obličejovou masku navlhčete celou tyčinku teplou vodou a opakovaně třete po vybraných částech těla. (Ideálně po sprše, kdy jsou póry kůže otevřené.) Nechte zaschnout na pokožce a vstřebat co nejdéle, ideálně přes noc. Poté omyjte vodou. Pro ošetření malých částí kůže (např. pupínků, malých ranek, kousanců od hmyzu, jizev apod.) navlhčete špičku tyčinky a přitiskněte ji na postižené místo na dobu cca 2 minuty. Proces opakujte nejméně dvakrát denně.

Jak s produktem zacházet po aplikaci?

Po ukončení aplikace opláchněte Secret Ceres pod tekoucí vodou, osušte nebarevným ručníkem nebo kapesníkem a vložte zpět do obalu.

Reference

Co o produktu říkají ženy?

Díky Secret Ceres jsem se dostala konečně po mnoha letech ze začarovaného kruhu kvasinkových infekcí, které se mi vrátily až teď v těhotenství, a proto jsem velmi ráda za tuto možnost přírodní léčby s mnoha supr účinky ještě okolo… Teď zkoumám, zda mi po nějaké době užívání pomůže zázračně i v těhotenství a prý je skvělá i v období po šestinedělí. Takže určitě doporučuju a děkuju!

Markéta

Affiliate program

Staňte se partnerem Secret Ceres a dostaňte provizi za doporučení

Zaregistrujte se do affiliate programu spojeného s produktem Secret Ceres.